top of page

YAŞANABİLİR GÜNLÜK HAYAT İÇİN - STRES YÖNETİMİ

Stresi ve görev baskısını azaltın

Aşağıdaki makalelerde stres etkenlerinizin neler olduğunu, bunları nasıl tanıyabileceğinizi ve basit ve faydalı ipuçlarıyla nasıl ortadan kaldırabileceğinizi öğreneceksiniz. Aşırı yükünüzden kurtulun ve rahat ve üretken bir hayata başlayın.

 Contemplating Genç Kadın

Stres, yaygın hastalıkların tetikleyicisi olmaya devam ediyor. Bu konu ile ilgili yapılan düzinelerce araştırma bunu kanıtlar nitelikte. Stresi aktif olarak nasıl azaltabileceğinizi buradan öğrenin!

Günde 15, 50 veya 500 olsun: Bu günlerde yeni e-posta seli daha da bunaltıcı hissettiriyor. Birkaç basit kuralla kontrolü geri alabilirsiniz.

yazarak
Açık zevk

Stres, kişisel sorumluluklarımızla nasıl başa çıktığımızın ve genellikle kendimiz için oluşturduğumuz aşırı beklentilerimizin bir sonucudur. Bu yazıda, stresi hızla azaltmak için pratik ipuçları bulacaksınız.

Sürekli hazır ve dikkatli olmamızın gerekli olduğu bir dünyada, genellikle aşırı talepler ortaya çıkar. Verimliliği yükselterek stresi hızlı ve sürdürülebilir bir şekilde nasıl azaltacağınızı ve böylece sağlığınızı nasıl koruyacağınızı öğrenin.

Stresli Adam
Dijital Zihin

Stresli misiniz? Zihninizde çok mu fazla şey var? Peki ya önemli şeylere konsantre olmak için zihniniz özgür olsaydı? GTD ile herhangi bir egzersiz veya başka bir sistem uygulamadan zihninizi arındırabilirsiniz.

Hepimizin bildiği gibi, önemli düşünceler çoğu zaman en uygunsuz anlarda gelir. Doğru anlarda ise genellikle onları mumla arıyoruz. En önemli soru şu: Bu durumla en iyi nasıl başa çıkıyorsunuz?

Açık Kitaplar

Bize ulaşın!

Koçluk, seminerlerimizin tarihleri veya içeriği hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen iletişim formumuzu kullanarak bizimle iletişime geçin. Ayrıca +90 216 5990468 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz. Kişisel taleplerinize uygun bir teklif sunmaktan mutluluk duyarız.

bottom of page