top of page

GTD® KOÇLUĞU 
KİŞİSEL GTD
® SİSTEMİNİZİN KURULMASI

Bireysel  koçluk - GTD® rutinine giden en hızlı yol

Günlük yaşamda kontrol, tüm sorumluluklara genel bakış, özel yaşam için daha fazla dinlenme, zaman ve uzun vadede doğru olanı yapma hissi, GTD® bireysel koçluğunun sonuçlarından sadece birkaçıdır.

Koçlukla ilgili özel olan şey, kişisel sisteminizi tamamen kurmak için GTD® koçlarımızdan birinin size eşlik etmesidir. Koçluk sırasında eski konuları, e-postaları ve belgeleri geride bırakır, zaman israfını ortadan kaldırır ve yapılması gerekenler için yeni bir genel bakış ve daha iyi bir yapı oluşturursunuz.

GTD Koçluğu ile;

 • tüm bitmemiş ve sıralanmamış yapılacak işleri temizlemek,

 • daha fazla huzur, yaratıcılık ve performans,

 • ruhunuzu rahatlatmak,

 • masayı toplamak ve gelen e-postaları sıfırlamak,

 • günlük yaşamda daha fazla verimlilik ve hız elde etmek,

 • daha fazla odaklanma, kontrol ve bakış açısı deneyimi elde etmek için,

rahat edeceğiniz bir GTD sistemi oluşturun.

Birlikte çalışma

Bunu GTD koçluğu ile başarabilirsiniz

Koçluğun bir sonucu olarak, birçok katılımcı kendisini her zamankinden daha rahat ve verimli hissediyor. GTD koçluğunun bazı örnek sonuçları:

 • Tamamlanmamış tüm işleriniz ve sorularınız organize edilir.

 • Projeleriniz ve görevleriniz hakkında her zaman bir genel bakışınız olur. (profesyonel ve özel)

 • Beklenmedik zorluklarla sakince başa çıkabilirsiniz.

 • Öncelikleriniz ve odak alanlarınız konusunda netlik elde edersiniz.

 • Gelen kutunuz sıfırlanır ve masanız her zaman düzenli olur.

 • Gereksiz zaman kaybı yaratanları tespit edip geride bırakırsınız.

Koçluğun yol haritası

Telefonda Kadın

Telefon görüşmesi

Koçluğa hazırlanırken, koçunuzla bir telefon görüşmesi yapacak ve koçlukla ilgili beklentilerinizi, ayrıca GTD koçluğu ile çözmek istediğiniz mevcut zorlukları ve sorunları paylaşacaksınız. Birlikte, koçluğun sonu için en iyi durumu ve istenen sonuçları geliştireceksiniz.

Birlikte çalışma

Opsiyon 1: Yerinde destek

Koçluk, kapsam ve gereksinimlere bağlı olarak bir ila iki gün sürer. Kişisel ve iş yaşamınıza ilişkin iç görülerin hızını ve ne kadar derin olduğunu sizin belirlediğiniz bir süreç oluşturulur. Koçunuz ihtiyaçlarınıza ve isteklerinize uyum sağlar ve sizin için doğru sistemi geliştirirken sizinle birlikte çalışır.

Kadın laptop
Kulaklık adam

Opsiyon 2: Çevrimiçi koçluk yoluyla destek

Koçluğu sanal olarak yürütmek de mümkündür. Koçunuz, görüntülü görüşme yoluyla GTD sürecinde size rehberlik eder ve çeşitli koçluk birimlerinde zorluklarınız ve gereksinimleriniz üzerinde sizinle bireysel olarak çalışır. Bireysel oturumların uzunluğu ve sayısı sizinle önceden kararlaştırılacaktır.

Koçluk sonrası destek

Koçluktan sonra bile, koçunuz size telefon ve e-posta yoluyla ulaşabilir ve herhangi bir sorunuz, şüpheniz veya belirsizliğiniz varsa size destek olur. Amacımız, kararlarınız ve öncelikleriniz konusunda net olduğunuz, size güven ve istikrar sağlayan bir sistemle çalışabileceğiniz maksimum iş akışına sahip olmanızı sağlamaktır.

GTD koçluğunun gerçekleştiği yer

GTD bireysel koçluğu ile bunların her zamanki iş yerinizde ve kural olarak masanızda gerçekleşmesi önemlidir. Bu şekilde, ister sayısız e-posta, ister spontane telefon görüşmeleri, isterse ofis kapınızın neredeyse kesintisiz olarak çalınması olsun, şu anda uğraştığınız her şeyi ve etrafınızda birikmiş olanı tam olarak kavrayabilir ve koçunuzla birlikte üzerinde çalışabilirsiniz.

Koçunuz ister masanızda yanınızda olsun, isterse sanal olarak bağlı olsun, koçluğun başarısından emin olabilirsiniz. Tek önemli şey, koçluk için yola çıktığınız her şeyi yapabilmeniz ve işleyebilmenizdir. 

GTD koçluğu için gereksinimler

GTD koçluğu için herhangi bir ön koşul yoktur. Koçluk, GTD'nin başlangıç ​​seviyesinde veya ileri düzey bir kullanıcısı olmanızdan bağımsız olarak, nerede olduğunuzu ve GTD ile neyi başarmak istediğinizi temel alır. Örneğin, koçlukta tamamen yeni bir GTD sistemi kurma veya mevcut sisteminizi daha da geliştirme fırsatına sahipsiniz. Koçluktan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için koçunuzla birlikte öncelikleri belirlersiniz.

Çevrimiçi koçluk için tek gereklilik, size önceden yardımcı olmaktan mutluluk duyacağımız işlevsel bir teknik çözümdür. 

GTD Koçluğunu şimdi herhangi bir sorumluluk altına girmeden talep edin:

Verimlilik artırma ve stres azaltma için GTD koçluğu

Koçlukta sadece GTD'nin metodolojisini öğrenmekle kalmaz, aynı zamanda günlük hayatınızdaki gereksiz zaman alıcıları da kaydeder, üzerinde düşünür ve gelecekte daha az stresli ve daha verimli çalışabilmenizi sağlarsınız.

Koçluğun sonucu, yeni oluşturulan bir fiziksel düzen ve iş organizasyonu aracılığıyla da hemen görülebilir. Koçluk sırasında bile, görevlerinizden, bilgilerinizden ve projelerinizden elde edilen sorunsuz bir şekilde geliştirilmiş çalışma sistemi sayesinde stres ve iş yükünde önemli bir azalma fark edeceksiniz. 

Zaman çerçevesi

Mümkün olan en iyi sonucu elde etmek için GTD koçunuzla bir veya iki gün geçireceksiniz. Sanal koçluk durumunda, tüm gün süren seanslar yerine birkaç güne yayılmış bir ila dört saatlik zaman dilimleri öneriyoruz. Bu şekilde odaklanma ve konsantrasyon daha iyi korunabilir. Tüm GTD sisteminizi, koçun rehberliğinde, anında ve sınırsız olarak kullanabileceğiniz şekilde kuracaksınız. 

Deneyimlerimizden yararlanın

Koçlukta günlük işinize verdiğiniz içgörü aracılığıyla koçlarımızın deneyiminden yararlanırsınız. Çevrenizde size en çok yardımcı olacak çözümleri birlikte geliştirirsiniz. Bu aynı zamanda zorluklarla ve beklenmedik görevlerle kişisel olarak nasıl başa çıktığınızı yansıtmayı da içerir.

Daha az stres ve daha fazla üretkenlik

Hedeflenen destek ile streste hızlı ve kalıcı bir azalma ve verimlilik artışı elde edeceksiniz. Böylece GTD ile kalıcı başarının temelini atacaksınız. Elbette, daha sonra herhangi bir sorunuz olursa veya sisteminizin kontrolü için destek almak isterseniz,  sizinle iletişim halinde kalacağız.

Bize ulaşın!

Koçluk, seminerlerimizin tarihleri veya içeriği hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen iletişim formumuzu kullanarak bizimle iletişime geçin. Ayrıca +90 216 5990468 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz. Kişisel taleplerinize uygun bir teklif sunmaktan mutluluk duyarız.

bottom of page