top of page

DEEPINSULA

Stressiz üretkenliğin Türkiye'deki adresi.

GTD® metodolojisinin Türkiye'deki tek seçkin ve yetkili temsilcisidir. Aynı zamanda, DOOR International firmasının ayrıcalıklı iş ortağıdır.

DEEPINSULA'nın uzman danışmanları, lisans eğitimlerini yurtdışında tamamlayan, Tedarik Zinciri ve Pazarlama Yönetimi yüksek lisans eğitimleri almış, 20 yılı aşkın kurumsal iş tecrübeleri ile yurtiçinde farklı global firmalarda çalışmışlardır. İş hayatlarında müşteri yönetimi, ürün yönetimi, satış ve pazarlama alanlarında içecek sektöründen ambalaj sektörüne, gıda sektöründen cam ev eşyası sektörüne kadar bir çok kategoride 200'ü aşkın firmanın müşteri yönetimini gerçekleştirmiş, bu firmaların üretim, satış, lojistik gibi departmanları ile çalışma ve proje geliştirme fırsatı yakalamışlardır.

 

Bu tecrübelerini profesyonel koçluk eğitimlerinin yanı sıra, NLP (Neuro-Linguistic Programming) ile geliştirdikleri liderlik, satış, ekip yönetimi, müşteri yönetimi, çalışan motivasyonu gibi eğitimler ile DEEPINSULA Kurumsal Verimlilik Çözümleri çatısı altında sizlerle buluşturmaktadırlar. GTD® metodolojisinin Türkiye'deki tek sertifikalı eğitmenleri olarak bireylerin ve kurumların stresten arınmış şekilde üretkenliklerini arttırma, kişisel ve profesyonel hayatlarına odaklanmalarına rehberlik etmektedirler.

logo_edited_edited.png

Bize ulaşın!

Koçluk, seminerlerimizin tarihleri veya içeriği hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen iletişim formumuzu kullanarak bizimle iletişime geçin. Ayrıca +90 216 5990468 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz. Kişisel taleplerinize uygun bir teklif sunmaktan mutluluk duyarız.

bottom of page