top of page
İş sunumu

ÜRETKENLİĞİ ARTIRIN - DAHA FAZLASINI YAPIN

Verimliliğinizi artırın

Daha fazla görevi nasıl yapacağınıza ve böylece üretkenliğinizi nasıl artıracağınıza ilişkin ipuçları ve öneriler aşağıdaki makalelerde bulunabilir. Adım adım daha verimli ve üretken olmayı öğrenin.

Okyanus Kayaları

Daha fazla (iş) üretkenliği elde edin ve bunun size başka ne gibi avantajlar sağlayacağını öğrenin. Hangi alanların ana odak noktanız olduğunu öğrenin.

Çok sayıda seçenek arasından gerçekten önemli olanı filtreleyin. GTD'nin daraltma kriterleri ile bu sürecin oldukça basit olduğunu görün.

huzur
Grafik Tasarımcı Masası

Kağıtsız çalışma sadece çevresel açıdan tavsiye edilmez. Aynı zamanda daha iyi organize olmanızı, zamandan tasarruf etmenizi ve daha fazla görevi yönetmenizi sağlar.

Daha az çabayla daha fazla performansı nasıl elde edebilirsiniz? Verimli çalışarak. Verimliliğinizi ve üretkenliğinizi aynı anda artırmanıza yardımcı olacak 10 ipucu.

Ahşap Masada Çalışmak
Garaj kapıları

Bir görev, mesaj ve bilgi dağının önünde oturuyorsunuz ve bunlarla ne yapacağınız hakkında hiçbir fikriniz yok mu? Bu durum size tanıdık geliyorsa, karar vermenin ne kadar kolay olabileceğini şimdi öğrenin.

Toplantılar genellikle popüler değildir. Haklısınız! Toplantıları daha verimli hale getirebilir ve günlük işlerde zamanınızı akıllıca kullanabilirsiniz. Bu enerji tasarrufu sağlar ve tüm çalışanları da mutlu eder!

Kurul Toplantısı

Bize ulaşın!

Koçluk, seminerlerimizin tarihleri veya içeriği hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen iletişim formumuzu kullanarak bizimle iletişime geçin. Ayrıca +90 216 5990468 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz. Kişisel taleplerinize uygun bir teklif sunmaktan mutluluk duyarız.

bottom of page