top of page

DEEPINSULA - GTD KAYNAKLARI 

Uzmanlık alanımız

Öz yönetim konusu, ilgilendiğimiz çok çeşitli konuları kapsamaktadır.

Gereksinimlerinize, zorluklarınıza ve kişisel refahınıza bağlı olarak, aşağıdaki başlıklarla ayrılmış faydalı makaleler bulacaksınız:

GTD ile küçük ipuçlarının kullanımı sayesinde öz yönetiminiz üzerinde doğrudan bir etki görebilirsiniz. Bu metodoloji ile ilgilenenler aşağıdaki makalelerde değerli bilgiler bulabilirler.

Bu makalelerde stres etkenlerinizin neler olduğunu, onları nasıl tanıyabileceğinizi ve basit ve faydalı ipuçlarıyla nasıl ortadan kaldırabileceğinizi öğreneceksiniz. Aşırı yükünüzden kurtulun ve rahat ve üretken bir hayata başlayın.

Daha fazlasını nasıl yapacağınıza ve böylece üretkenliğinizi nasıl artıracağınıza dair en başarılı ipuçlarını ve önerileri aşağıdaki makalelerde bulacaksınız. Adım adım nasıl daha verimli ve üretken olabileceğinizi öğrenin.

Hiçbir şeyi değiştirmezsen, hiçbir şey değişmez.

Aşağıda son makaleler ve önerilerimizi bulabilirsiniz:

Yayın Evi
Numaraları analiz
 Contemplating Genç Kadın
Açık Kitaplar
huzur
Kurul Toplantısı

Öz Yönetimin hepimizi neden etkilediğini, ne anlama geldiğini ve bundan nasıl yararlanabileceğinizi öğrenin.

Hedefleri akılcı şekilde formüle etmek, tüm projeler ve elde edilmek istenen sonuçlar için değerli ve umut verici bir ipucudur. Nasıl yapacağınızı öğrenin.

Stres, yaygın hastalıkların tetikleyicisi olmaya devam ediyor. Bu konu ile ilgili yapılan düzinelerce araştırma bunu kanıtlar nitelikte. Stresi aktif olarak nasıl azaltabileceğinizi buradan öğrenin!

Hepimizin bildiği gibi, önemli düşünceler çoğu zaman en uygunsuz anlarda gelir. Doğru anlarda ise genellikle onları mumla arıyoruz. En önemli soru şu: Bu durumla en iyi nasıl başa çıkıyorsunuz?

Çok sayıda seçenek arasından gerçekten önemli olanı filtreleyin. GTD'nin daraltma kriterleri ile bu sürecin oldukça basit olduğunu görün.

Toplantılar genellikle popüler değildir. Haklısınız! Toplantıları daha verimli hale getirebilir ve günlük işlerde zamanınızı akıllıca kullanabilirsiniz. Bu enerji tasarrufu sağlar ve tüm çalışanları da mutlu eder!

Bize ulaşın!

Koçluk, seminerlerimizin tarihleri veya içeriği hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen iletişim formumuzu kullanarak bizimle iletişime geçin. Ayrıca +90 216 5990468 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz. Kişisel taleplerinize uygun bir teklif sunmaktan mutluluk duyarız.

bottom of page